خبرهای داغ در کافه خبری گچساران...
سید قدرت الله حسینی بحرینی نماینده انتصابی گچساران بی شک به عنوان روانی ترین نماینده طول تاریخ تشکیل مجلس شناخته خواهد شد.چنانچه بنا باشد فقط در یک مسئله این موضوع اثبات شود، می توان به تناقصات در گفته های ۱۶ روز اخیر ایشان در رابطه با جریان انحرافی اشاره کرد ، که البته موارد متعددی از اینگونه تناقضات وجود دارد.

حسینی در مصاحبه ای که در تاریخ ۱۵تیرماه ۱۳۹۰ با خبرگزاری فارس داشته است اینگونه گفته است : جریان انحرافی ادامه دهنده راه اصلاح طلبان است و در ادامه می گوید: جريان انحرافي با نقاب دين و اهتمام به مهدويت و ولايت‌فقيه در پي انحراف انقلاب هستند.

اما همین نماینده انتصابی در مصاحبه دیگری با نشریه محلی( امید مردم) به تاریخ۲۰تیرماه ۱۳۹۰ در حمایت از مشایی و جریان انحرافی می گوید: تيم آقاي مشايي را متهم به جريان انحرافي کرده و دلايلي هم براي آن مطرح مي‌كنند، ولي واقعيت اين است كه فضا عليه آنها مسموم است و تا هنگامي كه اتهاماتشان ثابت نشده، نبايد عليه آنها جو‌سازي شود.

حسینی در تازه ترین مصاحبه خود با سایت استانی عصردنا به تاریخ ۳۱تیرماه ۱۳۹۰ گفته است: عزل آقای مرادی ریشه در جریان انحرافی دارد که می خواستند یکی از نیرو های وابسته خود را احتمالا جهت بعضی اهداف منصوب نماید.شنیده ام مدیر فعلی میراث فرهنگی از بستگان بقایی است که اگر صحت داشته باشد عزل آقای مرادی کاملا سیاسی بوده است.

به فاصله تنها ۱۶ روز تناقضاتی در صحبت های سید قدرت الله حسینی بحرینی مشاهده می شود که باید در سلامت عقلی ایشان به طور جد شک کرد.مواردی از این قبیل تناقضات در صحبت های این نماینده ، پیشتر در رابطه با رقبای انتخاباتی ،نوذری استاندار سابق ، کارخانه ماشین سازی ، پتروشیمی و پالایشگاه گچساران و ... نیز مشاهده می شود.

از گفته های حسینی چنین برداشت می شود که قصد ندارد حمایت مشایی را ازدست دهد و از سوی دیگر نیز در صدد جلب نظر اصولگرایان برای حمایت در انتخابات آتی مجبور می شود مصاحبه هایی بر علیه جریان انحرافی انجام دهد. در آخرین مصاحبه خود نیز عزل مرادی را سیاسی می نامد تا از حمایت مرادی در گچساران برخوردار شود ، این در حالیست که مرادی بدلیل مسائل اقتصادی عزل شد و البته جناب حسینی در آن زمان حمایت خود را از مرادی دریغ کرد.

لینک مصاحبه حسینی بر علیه مشایی

لینک مصاحبه حسینی در حمایت از مشایی

۱۳۹۰/۰۵/۰۱

+ نوشته شده در  ۹۰/۰۵/۰۱ساعت   توسط ..:: G N N ::..  |